Dopis a vánoční dárek uživatelům

Vážený zákazníku,

dovolte mi poděkovat Vám za přízeň v roce 2012. Jako každý rok jsme pro Vás přichystali pozornost, tentokrát ve formě voucheru v hodnotě 250 Kč do nového Wellness & SPA centra v Kongres Hotelu Jezerka na Seči. Voucher je přílohou tohoto dopisu a věříme, že si zdejší služby užijete.

V roce 2012 se nám povedlo dokončit výstavbu páteřní optické sítě v délce 4 km. Všechny domy, do kterých byl optický kabel doveden, jsou postupně přepojovány.

Spustili jsme digitální TV. Uživatelé optické sítě mohou sledovat bezmála 100 programů, některé v HD kvalitě a využívat funkce jako např. Přetáčení právě běžícího pořadu na začátek, pauza programu až na 30min nebo archiv všech programů až 1 den zpátky.

Zprovoznili jsme zákaznický portál internet.omegaplus.cz, kde máte přehled o historii svých plateb.

                  Naším cílem pro rok 2013 je především zkvalitnění přenosu bezdrátových připojení. Souvisí přímo i s výstavbou optické sítě a přepojováním velkých zástaveb na kabel. Dochází tak k postupnému uvolňování kapacity na bezdrátových spojích, což nám dovoluje zvyšovat rychlosti u jednotlivých koncových zařízení.

                  Hodláme dokončit výstavbu optické sítě v Chrudimi. Zaměříme se i na připojení menších bytových domů, které jsme si v minulých letech připravili při kopání páteřních tras. Do budoucna budeme hledat cesty, jak připojit na optickou síť co nejvíce objektů. V případě zájmu o připojení Vaší nemovitosti nás kontaktujte, aby bylo možné tyto požadavky případně zanést do dokumentace pro územní řízení.

                  V příštím roce zahájíme i výstavbu optické sítě v Heřmanově Městci. Kde připojíme především sídliště a větší bytové zástavby.

Kontaktní údaje

Rádi bychom také zrekapitulovali kontaktní údaje naší firmy a připomněli, že máme fungující servis, který je pro Vás k dispozici. Problém, o kterém nevíme, nemůžeme řešit.

Poruchy, servis  – 733 148 856
Objednávky, obchodní záležitosti
– 603 399 803, 469 603 311
Fakturace – 469 603 311, 731 528 275
Email: internet@omegaplus.cz

Aktuální informace naleznete na našich webových stránkách www.omegaplus.cz.

 

                  Závěrem nám dovolte touto cestou popřát šťastné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2013.

S pozdravem

 

za kolektiv firmy OMEGA plus Chrudim s.r.o.

Lukáš Pleskot
vedoucí internetových projektů

V Chrudimi 17.12.2012

ABRA Premium partner


Evropská unie, Ministerstvo průmyslu a obchodu
Tvorba informačního systému pro monitoring sítí.