Řešení zálohování

Naše společnost je certifikovaným partnerem pro nasazení produktů Acronis. V nabídce je mnoho produktů, které řeší zálohování domácích PC nebo produkty řešící zálohování  Windows a Linux serverů s centralizovanou správou. Investice do zabezpečení vašich dat se vždy vyplatí.

Zálohování domácích PC

Co se stane s vašimi daty při poškození pevného disku nebo virové nákaze? Kolik času vám po havárii zabere instalace a vyladění nového operačního systému? Aplikace True Image 2013 od Acronis ochrání vaše fotografie, dokumenty, hudbu, emaily, aplikace, kontakty, kalendáře a další. True Image 2013 je ověřená, bezpečná, spolehlivá, a snadno ovladatelná aplikace. True Image je nejprodávanější zálohovací řešení v češtině. Více »

 

Zálohování pracovních stanic

Acronis Backup & Recovery Advanced Workstation je nástroj pro zálohování a obnovu pracovních stanic s centralizovanou správou. Umožňuje z jednoho místa spravovat zálohování firemních stanic. Nabízí možnost lokální i vzdálené obnovy havarovaných stanic a automatizovanou tvorbu záloh podle nastaveného plánu. Více »

 

Zálohování serverů Windows

Acronis Backup & Recovery Advanced server for Windows je nástroj pro zálohování a obnovu Windows Serverů s centralizovanou správou. Umožňuje z jednoho místa spravovat zálohování firemních serverů. Nabízí možnost lokální i vzdálené obnovy havarovaných serverů a automatizovanou tvorbu záloh podle nastaveného plánu. Více »

 

Zálohování serverů Linux

Acronis Backup & Recovery Advanced server for Linux je nástroj pro zálohování a obnovu Linux Serverů s centralizovanou správou. Umožňuje z jednoho místa spravovat zálohování firemních serverů. Nabízí možnost lokální i vzdálené obnovy havarovaných serverů a automatizovanou tvorbu záloh podle nastaveného plánu. Více »

 

ABRA Premium partner


Evropská unie, Ministerstvo průmyslu a obchodu
Tvorba informačního systému pro monitoring sítí.