Pro firmy

Analogové ústředny

Panasonic KX-TEA308CE KX-TES824CE KX-TEM824CE

Jednoduché, spolehlivé a snadno ovladatelné systémy pro uživatele, který chce především telefonovat. Ideální pro použití v rodinných domcích, skladech, obchodech, ordinacích, právních kancelářích, konzultačních firmách. Množství nadstandardních funkcí již v základní výstavbě - hlasový systém DISA s uvítacím hlášením o délce až 180 sekund, 3-úrovňová automatická spojovatelka umožní rychlé dosažení požadované pobočky, automatické směrování příchozích textových zpráv SMS na pobočku s přístrojem podporujícím tuto funkci a zobrazení identifikace Caller-ID i na analogových přístrojích (pouze pro vnitřní hovory, pro vnější hovory vyžaduje instalaci přídavné karty). Volitelná karta pro zřízení záznamového systému (hlasová pošta) s kapacitou až 60 minut.

TEM824   TES824
 

Digitální ústředny

KX-TDA15CE KX-TDA30CE

Digitální IP pobočkový komunikační systém pro malé společnosti a domácí firmy. Ideální jako ústředna pro odloučená pracoviště velkých společností - sklady, výrobní prostory, vývojová centra. Vhodná jako komunikační centrum v rodinných domcích využívaných pro podnikatelskou činnost - obchodní, reklamní, realitní i cestovní kanceláře, živnosti, privátní lékařské a právnické praxe, atd.

KX-TDA100DCE

Systém Hybrid IP PBX od firmy Panasonic představuje výkonný komunikační nástroj na podporu podnikání v dnešním věku konvergence sítí. Systém Hybrid IP PBX staví na 20 letech zkušeností společnosti Panasonic jako leadera v této oblasti a spojuje v sobě funkce a spolehlivost pobočkových ústředen PBX s technologií IP. Výsledkem je vysoce výkonný obchodní komunikační systém, který zajišťuje pokročilá řešení pro telefonní hovory i zasílání zpráv, efektivní a flexibilní komunikaci, provoz v souladu s evropským bezdrátovým standardem DECT, schopnost IP networkingu, přenos hlasu přes IP a hladkou integraci PC aplikací prostřednictvím plug-n-play připojení přes USB rozhraní. V souladu s úsilím Panasonicu o maximální orientaci na jednoduchou obsluhu je systém Hybrid IP PBX snadno ovladatelný i pro uživatele, kteří toho o IP technologiích příliš nevědí, ale chtějí využít všech výhod internetových a širokopásmových technologií ve svém podnikání.
Systém Hybrid IP PBX od firmy Panasonic vám umožní držet krok s technologickou špičkou a nabídne funkce, které naprosto změní způsob, jímž vaše společnost komunikuje.

KX-TDE100CE KX-TDE200CE

Kancelářská komunikace se v současnosti odklání od tradičních telefonů k nízkonákladovým a flexibilním IP systémům, které v plném rozsahu využívají předností rychlého růstu IP aplikací a globalizace. Ústředny KX-TDE100 a KX-TDE200, s nimiž lze vytvořit plně IP telekomunikační systém, jsou mimořádně vhodné pro tyto nové komunikační systémy. Zařízení KX-TDE100 a KX-TDE200 jsou standardně vybavena novými IP funkcemi, které zvyšují jejich efektivitu a snižu jí komunikační náklady. Zahrnují rovněž pohodlné a velice efektivní funkce jako je bezdrátový provoz, hlasová pošta a CTI. Společnostem, které uvažují o přechodu na plný IP systém, nabízejí systémy Panasonic IP-PBX snadno ovladatelnou platformu, která se v širokém rozsahu přizpůsobí potřebám růstu společnosti i v budoucnu. Tyto modely navíc podporují tradiční telekomunikační linky, což umožňuje integraci IP systémů s konvenčními telefonními systémy jako jsou ISDN i analogové linky. Okamžitý přechod z tradičního telekomunikačního na plný IP systém může být vzhledem k časovým a finančním nákladům v daném kancelářském prostředí značně obtížný. Systémy KX-TDE100 a KX-TDE200 se takovým požadavkům dokáží pružně přizpůsobit. Nový systém lze snadno vytvořit výměnou základní desky stávající ústředny TDA. Díky tomu představují zařízení KX-TDE100 a KX-TDE200 optimální řešení pro společnosti, které chtějí plynule přejít na IP systém při současném používání své stávající komunikační infrastruktury.

TDA100   TDA200

 

VoIP ústředny

Well mPBX

WELL mPBX-100 je moderní modulární pobočková ústředna pro střední firmy, nebo pobočky velkých společností s kapacitou až 100 uživatelů. Modulární ústředny WELL řady mPBX-100-xx jsou flexibilním řešením pro široké spektrum zákazníků. Jejich modularita spočívá v možnosti rozšíření ústředen o FXS, FXO, BRI a GSM porty.

Rozšiřovat počty portů je možné i dodatečně. FXS porty slouží pro připojení analogových telefonů, FXO porty pro připojení klasických analogových telefonních linek, BRI porty pro připojení digitálních ISDN2 linek a GSM porty pro směrování příchozích či odchozích hovorů přes mobilního operátora. Moduly s FXS, FXO, BRI a GSM porty lze v ústřednách volitelně kombinovat.  WELL mPBX-100 umožňuje osazení až 16 FXS/FXO portů, 8 BRI portů nebo až 4 GSM porty.

Kromě základních funkcí pobočkové ústředny jako podržení, přepojení a přesměrování hovoru ústředna WELL mPBX-100 disponuje spoustou v této cenové kategorii nadstandardních funkcí, jako:

  • call centrum (volací fronty)
  • víceúrovňová automatická spojovatelka
  • blacklist pro příchozí hovory
  • nahrávání hovorů
  • podrobný výpis hovorů - CDR report
  • firewall

WELL mPBX-100  umožňuje komfortní a velmi jednoduché nastavení přes intuitivní webový management, který má dvě úrovně – administrátorskou a uživatelskou.

 Well mPBX

ABRA Premium partner


Evropská unie, Ministerstvo průmyslu a obchodu
Tvorba informačního systému pro monitoring sítí.