Přejít k hlavnímu obsahu
Název TV kanálu Kategorie Popis HD
Filmbox Stars Filmový Nekonečná zásoba pečlivě vybraných dramat, krimi thrillerů, ale i komedií, rodinných filmů, romancí a televizních seriálů.
Relax Soukromá Rockové videoklipy, vlastní pořady a lokální zpravodajství regionálních partnerů.
TA3 HD Zpravodajská První soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku.
Rebel Hudební Hudební (především rockové) klipy, zprávy z rocku i motoristický magazín.
MTV Europe Hudební Hudební kanál.
VH1 Hudební Americký hudební kanál.
FilmBox Filmový Zábava pro všechny: stovky premiér ročně i osvědčené klasiky, od velkých akčních filmů až po nezávislé evropské snímky.
AMC Filmový AMC Channel uvádí vybrané filmy ze své filmotéky.
AXN Filmový Stanice zaměřená především na seriály a filmy.
Eurosport 1 Sportovní Mezi sporty na tomto sportovním kanálu dominují zejména fotbal, atletika, tenis, cyklistika, plavání, box, snooker, motoristický sport i extrémní a akční sporty.
Eurosport 2 Sportovní Vysílá částečně alternativní sportovní přenosy, jako Evropský basketbal, Národní lakrosovou ligu, Twenty20 cricket, Australskou fotbalovou ligu, surfing a jiné.
Nova Sport 1 HD Sportovní Český prémiový sportovní televizní kanál. Vysílá běžné sporty a vysoce kvalitní sportovní akce, vlastní cenná práva na vysílací licence pro hlavní sportovní ligy a události včetně národní hokejové ligy (NHL), tenisových turnajů ATP a moto GP, ale i Wimbledon a zápasy UEFA Europa League.
Nova Sport 2 HD Sportovní Sportovní události, které získaly obrovskou popularitu, zejména v zahraničí, a které v České republice dosud nebyly v podobném rozsahu vysílány, včetně Národní basketbalové asociace (NBA), Světových šipkových turnajů, ligy bojovníků UFC , a také mezinárodní rugby. Vysílá také i Wimbledon a zápasy UEFA Europa League.
Sport 1 HD Sportovní Sportovní televizní program.
Sport 2 HD Sportovní Sportovní televizní program.
Film Europe + Filmový Filmová tvorba československých kanálů a evropské kino-distribuce.Ty nejkvalitnější filmy v HD rozlišení.
Discovery Dokumentární Dokumentární naučný program o vědě, technice, vynálezech, dějinách i přírodě.
Animal Planet Dokumentární Americký dokumentární kanál vysílající vlastní produkci o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích, veterinářích a podobně.
History Channel Dokumentární Pořady o historii - faktograficé i zábavné seriály, speciály a dokumenty. Divák ve vysílání najde pořady o dějinách starověku, moderních dějinách, vojenské historii a dějiny konfliktů, techniky nebo dopravy.
National Geographic Dokumentární Moderní pohled na vědu, techniku, přírodu, historii a aktuální společenská témata. (v češtině)
National Geographic Wild HD Dokumentární Neobyčejná setkání člověka s divokou přírodou, fascinující detailní záběry ze světa zvířat pro celou rodinu. Bez reklamních bloků. (v angličtině)
Spektrum HD Dokumentární Populárně-vědecké programy orientované jak na společnost, civilizaci historii a přírodu, tak na cestování, či problémy rodinného života. Stanice nabízí nejen množství programů zakoupených od mezinárodních distributorů, ale klade důraz i na vlastní produkci.
Travel Channel Dokumentární Světové cestování. Travel Channel přináší praktické rady při výběru a plánování opravdové dovolené a zároveň umožňuje divákům jednoduše sedět a zprostředkovaně si užívat fascinujících míst ve společnosti poutavých reportérů z celého světa. (v češtině)
Minimax Dětský České a zahraniční kreslené příběhy pro děti a dospělé.
Nickelodeon Dětský Program pro děti - vysílání se soustřeďuje především na děti ve věku 2 až 14 let. Vysílání překvapujícího, hravého a vtipného obsahu s troufalým a moderním přístupem. Vychází z filozofie "děti první" a nabízí rozmanité pořady, které inspirují, zabaví a poučí.
Disney Channel Dětský Televizní program pro děti. Seriálové hity plné optimismu, motivace a dobrodružství, vysoká kvalita pořadů pro celou rodinu. (česky)
JimJam Dětský Program pro děti předškolního věku od 1 roku do 6 let. Všem zvídavým a hravým dětem přináší nejslavnější a nejoblíbenější dětské seriály a postavičky, jako jsou například Tomáš a přátelé, Bořek Stavitel, Požárník Sam nebo Barney a přátelé.
BabyTV Dětský Pestrý a bezpečný svět TV zábavy pro nejmenší děti (do 3 let). Program tvořen ve spolupráci s předními psychlology, zaměřen na hru, zábavu a rozvoj dítěte, podpořen výukou angličtiny. Bez reklamním bloků v angličtině a němčině.
Fine Living Zábava Dokumentární a lifestylový program - Vaše inspirace pro bydlení a design, módu a moderní životní styl, péči o zdraví, jídlo a kulinářství. Bez reklam. (v češtině)
CBS Reality Dokumentární Vystupují zde skuteční lidé a shlédnete opravdové příběhy. Nejsou zde žádní herci, scénáře ani senzace. Program odráží život takový, jaký je. Můžete vidět mnoho žánrů včetně záchrany a přežití, kriminalitu, příběhy o zvířatech i živelné pohromy. Schéma především zdůrazňuje hrdinství požárníků, policie a nemocničního personálu. Vysílání obsahuje kombinaci záběrů z průmyslových kamer a natáčení během akce.
Deluxe Music Hudební Německý hudební televizní kanál.
Brazzers TV Europe Erotický Hard erotický program určený pro diváky starší 18 let.
Blue Hustler Erotický Nejsledovanější erotický kanál v Evropě, nastaven tak, aby uspokojil nejrůznější touhy a přání diváků. Programové schéma je sestaveno dle časových pásem a vysílání začíná již ve 21:00.
Film+ Filmový Filmový kanál americké a evropské kinematografie pro celou rodinu. Přináší širokou paletu filmů všech žánrů a neustále obnovuje obsahovou stránku o exkluzívní televizní premiéry dobře známých a úspěšných kino titulů.
TLC Dokumentární Lifestylová televizní stanice především pro ženy. Vyjadřuje se k tématům a problémům, se kterými se ve svém každodenním životě setkávají: například zdraví, rodina, kariéra, vztahy, přátelství, móda a volný čas. Její záběr je skutečně široký, od pořadů typu proměna a svatební plánování až po vychovávání dětí, vaření, osobní růst nebo úpravu a dekoraci interiérů.
Film Europe HD Filmový Stanice přináší do středoevropského regionu nejzajímavější filmy téměř z 50 zemí evropského kontinentu, oceněné na mezinárodních filmových festivalech i domácími filmovými cenami, se špičkovými režisérskými a hereckými osobnostmi. Program vysílá v původním znění s titulky, bez reklam.
NetViet Smíšený Stanice pro vietnamské spoluobčany, kteří se nacházejí v zahraničí. Vysílá mix různých pořadů - od zpravodajství, kultury, dokumentů, zábavy a filmů z Vietnamu.
Investigation Discovery Dokumentární Dokumentární program zaměřený na skutečné kriminální příběhy většinou násilné povahy.
Food Network Zábava Kanál, který se věnuje gastronomii. Orientuje se na vaření a požitky z dobrého jídla.
Arena Sport 1 Sportovní Oblíbené sportovní pořady a události.
LEO TV Erotický Erotický program z české produkce, který se prezentuje pod sloganem Tvoje denní dávka neřesti. Přes den je rozdělený do čtyřhodinových bloků s původní produkcí, v noci zařadí i živé vysílání.
ČT1 HD Veřejnoprávní První program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT2 HD Veřejnoprávní Druhý program české veřejnoprávní TV v HD rozlišení orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT sport HD Sportovní Čtvrtý program české veřejnoprávní TV orientován na sport v HD rozlišení.
ČT :D HD Dětský Dětský program české veřejnoprávní TV - vysílá bez reklam.
ČT Art HD Kultura Kulturní program české veřejnoprávní TV - vysílá bez reklam.
Nova HD Soukromá Česká soukromá TV stanice v HD rozlišení.
Prima HD Soukromá Rodinný televizní program v HD rozlišení.
Prima Cool HD Filmový Premiéry amerických seriálů. Vysílané filmy jsou na rozdíl od seriálů často starší a méně známé. Vysílá i některé zahraniční reality show, ale i původní vlastní pořady.
Prima Love HD Filmový Program zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show.
Prima ZOOM HD Soukromá Dokumentárně vzdělávací televizní kanál. Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.
NOVA 2 HD Zábava Zábava a komedie.
Barrandov TV HD Soukromá Zpravodajství, filmy i pořady pro děti. Rozsáhlá filmová knihovna a bohatý archiv. Základ programu budou tvořit dokumenty, interaktivní servisní pořady a filmy, se zaměřením hlavně na česko-slovenskou televizní tvorbu.
Nova Cinema HD Filmový Zahraniční filmy a seriály.
NOVA ACTION HD Filmový Akční, kriminální či sci-fi filmy, seriály a sport.
STV 1 HD Veřejnoprávní Široké spektrum pořadů zpravodajských, publicistických, zábavných pořadů a filmů.
STV 2 HD Veřejnoprávní Bohatší nabídka dokumentárně publicistických pořadů, zpravodajství a důležitých sportovních přenosů, ale naleznete zde i zábavné pořady, seriály a filmy.
JOJ Family HD Zábava Vlastní dramatická a zábavní tvorba z TV JOJ. Mimo té vysílá i staré české filmy a seriály nebo další zahraniční tvorbu. Vysílá 14 až 24 hodiny denně v českém jazyce.
Óčko Hudební Hudební videoklipy, přes den aktuální domácí i zahraniční populární hudba, večer starší písně. Stanice dává prostor i menšinovým hudebním žánrům a součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.
Óčko STAR Hudební Největší hity od 60. až do 90. let. Domácí i světové hity, časem prověřené skladby. Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další zlaté hity.
NOVA GOLD HD Zábava Archiv televize Nova.
TV NOE Soukromá Vysílání zaměřené na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.
regionalnitelevize.cz Regionální Regionální a lokální tv zpravodajství s propagací turisticky atraktivních míst a akcí v jednotlivých oblastech ČR. V současné době spolupracuje s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí.
KiKA HD Dětský Německá dětská televizní stanice.
Russia Today Doc HD Dokumentární Původní produkce dokumentárních filmů, většinou zaměřených na Rusko (anglicky).
Russia Today HD Zpravodajská Ruské pravodajství každých 30 minut, kulturní, zábavné, dokumentární filmy nebo talk show. Vysílání v angličtině. V americe je druhou nejsledovanější zahraniční zpravodajskou stanicí po BBC News.
TV lux Soukromá Slovenská katolická televize.
Šlágr TV HD Hudební Hudebně-teleshoppingová stanice zaměřená na československou lidovou televizi.
WDR Veřejnoprávní Německá zpravodajská stanice.
OKO1 HD Regionální Klášterecký zpravodajsko-informační televizní program (Klášterec nad Ohří).
Dakr TV Regionální Regionální zpravodajství, publicistika - denní život v mosteckém regionu, komunální politika, kultura atd. Postupně budou zařazeny také lifestylové magazíny a dokumenty z mosteckého regionu, příroda a turistika, sport a motorismus, domácnost a rodina, kultura a hudba, technika a hobby, zdraví a životní styl a podobně.
Focus TV Regionální Zpravodajsko-informační televizní program (pro Kadaň a Klášterec nad Ohří).
3sat Veřejnoprávní Německý veřejný televizní kanál bez reklam zaměřený na kulturu.
Arte HD Veřejnoprávní Veřejný francouzsko-německý televizní kanál v oblasti kultury a umění.
BBC World News Zpravodajská Britská zpravodajská stanice. Vysílá zprávy, dokumenty, životní styl a rozhovory.
TVP 1 HD Veřejnoprávní Polská veřejnoprávní TV.
TVP 2 HD Veřejnoprávní Polská veřejnoprávní TV - různorodé pořady (dokumentární, historické, talkshow, game-show), zaměřen je ale především na zábavu: stand-up comedy, komediální show, kabaret a tematické talk show (například o cestování nebo cizích kulturách).
TV8 HD Interaktivní Slovenská televize s nabídkou audiotextových služeb - hry, kvízy, interaktivní pořady.
Astra 3D demo Ostatní Určen zejména prodejcům a montážním firmám, které propagují elektroniku a možnosti příjmu obsahu ve trojrozměrném obrazu - krátké spoty ze sportu, hudby a zábavy.
France24 Zpravodajská Francouzská zpravodajská stanice.
ČT24 HD Zpravodajská Zpravodajský program české veřejnoprávní TV. Vysílá 24 hodin denně zprávy a publicistiku. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci.
CS Mystery Dokumentární Svět záhad a paranormálních jevů, svět válek i zločinů, ale i konspirací a alternativní historie. Cestování světem i vesmírem, objevování nečekaných, ale o to zajímavějších událostí, příběhů a skrytých tajemství.
TV OK plus Internetová televize pro žatecký region - zpravodajství a kulturní dění
GRAPE SC Infokanál Internetová Infokanál společnosti GRAPE SC ....najdete zde např. návod jak používat set-top-box Arris 1113 aj.
Kino Barrandov HD Filmový Premiéry a reprízy převážně filmů a seriálů, zejména zahraniční provenience různého žánrového zaměření, například romantických, historických, rodinných, dále i trillerů a krimifilmů se skutečnými příběhy, sci-fi, filmy katastrofické, westerny a válečné, komedie a dramata. V nočních hodinách jsou zařazovány erotické pořady a horory.
Barrandov Krimi HD Dětský Dětský a dokumentární program. Vlastní tvorbu TV Barrandov, dále zábavné zahraniční pořady a večer se zaměřuje na dokumentární tvorbu.
Prima Comedy Central Zábava Všeobecně zábavní program zaměřený na americkou produkci.
Prima MAX HD Filmový Vysílá dramatickou mimoevropskou tvorbu, zejména severoamerické provenience. Obsah: filmy, seriály, různé formáty reality show.
Mňam TV Dokumentární Televizní program o vaření a životním stylu. Primárně se zaměřuje na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi. Kromě kulinářských show se chystají i diskusní pořady a vlastní reality show.
Mňau TV Dokumentární Pořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping.
Retro Music TV Hudební Hudební produkce od počátku 60. do první poloviny 90. let dvacátého století (horní hranice se s časem přiměřeně posouvá) s důrazem na českou a slovenskou archivní produkci. Střední proud popu a rocku.
Das Erste Zpravodajská Produkce regionálních německých veřejnoprávních televizí.
EbS Zpravodajská Přímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.
EbS+ Zpravodajská Přímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.dalších materiálů.
Markíza International Soukromá Soukromá slovenská televizní stanice.
Infokanál LT Regionální Infokanál z Litoměřic a okolí.
Praha TV Regionální Zpravodajství, kultura, sport, videotext, upoutávky, dokumenty, reklama, sponzoring, teleshopping.
Regionální televize Litoměřicko Regionální Litoměřická regionální TV.
TVP Kultura Zpravodajská Polská veřejnoprávní televize orientovaná na kulturu.
Polsat Super Sportovní Polský veřejnoprávní sportovní TV kanál.
TVP 3 Zpravodajská Polský zpravodajský a informační kanál.
ZDF Zpravodajská Německá celoplošná veřejnoprávní televize.
ZDF info Zpravodajská Německá veřejnoprávní televize. Informační pořady a zpravodajství.
ZDF neo Zpravodajská Německé zábavní relace, fascinující dokumenty, zábavní hudební pořady, hrané filmy, úspěšné mezinárodní seriály a komedie. Celovečerní filmy nebudou jenom americké produkce, ale také kvalitní evropské filmy, které nejsou zajímavé pro komerční televize.
Ukraine 24 Hudební Ukrainský veřejný televizní kanál - zprávy o politické a sociální sféře, zprávy o filmovém průmyslu, populární filmy, programy vlastní produkce, stejně jako hudební klipy - to vše je k dispozici 24 hodin denně!
Bloomberg Europe Zpravodajská Burzovní zpravodajství v angličtině.
Al Jazeera Zpravodajská Katarská zpravodajská stanice v angličtině.
Thai TV Global Network Zpravodajská Zpravodajství, informace, zábava z Thajska.
NASA TV Dokumentární Kanál Public Channel - přímé přenosy z kosmických misí, záznamy, rozhovory klidně i s astronauty ve vesmíru.
Seznam.cz Zpravodajská Informačně-zábavná televize, živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistiku, životní styl, zábavu a obsahové promo služeb Seznamu.
Prima KRIMI Soukromá Program pro milovníky detektivních filmů a seriálů.
HOBBY TV Zábava Stanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.
Šlágr 2 Hudební Televize, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry
Arena Sport 2 Sportovní Oblíbené sportovní události.
Auto Motor und Sport Sportovní Program pro motoristy - novinky, recenze, zajímavosti ze motorového světa včetně motoristického sportu.
CNN Internetational Zpravodajská Americký zpravodajský kanál.
ČT3 Veřejnoprávní Veřejnoprávní kanál vysílá výběr ze zlatého televizního fondu ČT, tematické magazíny i základní informační servis spojený nyní s COVID-19.
CNN Prima NEWS HD Zpravodajská Domácí a mezinárodní zpravodajství zajištěné rozsáhlou síti reportérů CNN po celém světě. Diváci tak získají aktuální informace v reálném čase z míst, kam se většina ostatních redakcí dostane jen obtížně, s odstupem anebo vůbec.
HBO HD Filmový Hollywoodské a české celovečerní filmy uváděné krátce po kino-premiérách.
HBO 2 HD Filmový Stanice pro celou rodinu. V hlavním vysílacím čase přináší komediální anebo animované dětské filmy a seriály. Noční vysílání patří těžším žánrům jako jsou thrillery, dramata a horory.
HBO 3 HD Filmový Současné seriálová tvorba a kultovní snímky z originální produkce HBO. Humorem prošpikované filmy a seriály, originální show s proslavenými baviči, komediální série z produkce HBO a speciály.
HBO GO Filmový Videotéka s nabídkou stovek hodin pořadů z originální produkce HBO a hollywoodských studií. Jen ty nejlepší filmy a seriály. Už nepotřebujete televizi ani set-top box, stačí Vaše mobilní zařízení. Sledujte filmy jednoduše, bez stahování a reklam, v češtině nebo v originálním znění.
Cinemax HD Filmový Americké a mezinárodní filmy, seriály z vlastní produkce Cinemaxu, dramata, komedie, akční, dobrodružné a kriminální filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy.
Cinemax 2 HD Filmový Artový program oproti hlavnímu Cinemaxu, zaměřený na evropské i mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, artové počiny, inspirativní i emotivní příběhy.
Sport 5 Sportovní Automobilový sport a automobilismus, ale i další sporty. Pořady o představování novinek na automobilovém trhu, přímé přenosy závodů i kvalifikací z mistrovství. Zpravodajství, publicistika i pořady zaměřené na kombinace sportu, zdravé výživy, krásy i vzdělávací pořady.
Extreme Sports Sportovní Extrémní sporty - vzrušující sporty: moto-X, surfing, snowboarding, skateboarding, BMX, závody na horských kolech, windsurfing, kiteboarding, drag racing, snowmobiling, in-line skating a ještě mnohem více.
CS Film Filmový Česká a slovenská filmová tvorba - filmy starší než z počátku 90. let (filmové fondy) a pásmo věnované dětem s největšími hity české animované i hrané tvorby (původní CS MINI) .
Golf Channel HD Sportovní Kanál věnovaný exkluzivně golfu, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Fishing & Hunting Dokumentární Špičkové dokumentární filmy věnované rybářským a loveckým oblastem z celého světa po celých 24 hodiny denně 7 dní v týdnu. 60 procent vysílacího času bude věnováno pořadům o rybaření a zbývající čas (40%) obsahu o lovu.
Spektrum Home Zábava Program pro kutily. Kanál se zaměřuje na ženy a muže zajímající se o bydlení, dům a zahradu, nebo ty, kteří hledají inspiraci, konkrétní rady a doporučení od odborníků, jak tyto úpravy provést vlastníma rukama.
TV Paprika Zábava Kulinářská televizní stanice. Vedle vaření v kuchyni představuje kanál ve svých pořadech divákům také malé hospůdky, restaurace a hotely v našem regionu. Mezi nejsledovanější patří pořady s šéfkuchařem Jamiem Oliverem.
Cartoon Network CZ Dětský Dětský kanál, který přináší ty nejlepší zábavné a dobrodružné seriály, propaguje hodnotu přátelství a podporuje představivost svého hlavního publika – chlapců a dívek mezi 6 až 12 lety.
FilmBox Premium HD Filmový Hollywoodské trháky s nejpopulárnějšími hvězdami krátce po premiéře v kinech. Pravý požitek pro milovníky premiér všech žánrů.
Filmbox Family Filmový Zážitek pro celou rodinu s kvalitními snímky pro rodiče a děti: animovaná tvorba, populární seriály, zábavné komedie a rodinné filmy.
Fightbox HD Sportovní Stanice zaměřená na bojové sporty.
360 TuneBox HD Hudební Hudební HD stanice - méně známé a nové interprety, zaměření na hip hop, indie rock, populární a elektronickou hudbu. Každý měsíc 100 nových videoklipů.
DocuBOX HD Dokumentární Široká škála filmů a televizních programů, které do sledování a vzdělávání zapojí diváky všech věkových kategorií .
Erox HD Erotický erotický kanál
Eroxxx HD Erotický erotický kanál
FashionBOX HD Móda Pořady o módě a životním stylu.
Fast & FunBox HD Sportovní Lifestylový sportovní kanál nabízející pořady nabité adrenalinem, směs extrémních sportů od motokrosu, snowboardingu a skateboardingu, velké množství disciplín a soutěží z celého světa.
Filmbox Arthouse HD Filmový První filmový kanál, který přináší artovou a nezávislou tvorbu z celého světa, včetně novinek z renomovaných festivalů.
FilmBox Extra HD Filmový Užijte si exkluzivní televizní premiéry filmů slavných hollywoodských studií v HD kvalitě. Kanál pro náročné diváky s vynikající kvalitou obrazu a zvuku.
Love Nature 4K Dokumentární Dokumentární program zaměřený na divokou přírodu v exotických zemích.
Extasy 4K Erotický Prémiový erotický program pro dospělé, který je k dispozici ve 24 hodinové verzi a přináší TOP hardcore filmy.