Přejít k hlavnímu obsahu
Název TV kanálu Kategorie Popis HD
ČT1 Veřejnoprávní První program česká veřejnoprávní TV.
ČT1 HD Veřejnoprávní První program česká veřejnoprávní TV v HD rozlišení.
ČT2 HD Veřejnoprávní Druhý program české veřejnoprávní TV v HD rozlišení orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT2 Veřejnoprávní Druhý program české veřejnoprávní TV orientován na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu.
ČT sport HD Sportovní Čtvrtý program české veřejnoprávní TV orientován na sport v HD rozlišení.
ČT :D HD Dětský Dětský program české veřejnoprávní TV - vysílá bez reklam.
ČT Art HD Kultura Kulturní program české veřejnoprávní TV - vysílá bez reklam.
Nova HD Soukromá Česká soukromá TV stanice v HD rozlišení.
Nova Soukromá Česká soukromá TV stanice.
Prima HD Soukromá Rodinný televizní program v HD rozlišení.
Prima Soukromá Rodinný televizní program.
Prima Cool HD Filmový Premiéry amerických seriálů. Vysílané filmy jsou na rozdíl od seriálů často starší a méně známé. Vysílá i některé zahraniční reality show, ale i původní vlastní pořady.
Prima Love HD Filmový Program zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropskou provenienci. Seriály, filmy, zábavné pořady a reality show.
Prima ZOOM HD Soukromá Dokumentárně vzdělávací televizní kanál. Sedm tematických bloků je pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.
NOVA 2 HD Zábava Zábava a komedie.
Barrandov TV HD Soukromá Zpravodajství, filmy i pořady pro děti. Rozsáhlá filmová knihovna a bohatý archiv. Základ programu budou tvořit dokumenty, interaktivní servisní pořady a filmy, se zaměřením hlavně na česko-slovenskou televizní tvorbu.
Nova Cinema HD Filmový Zahraniční filmy a seriály.
NOVA ACTION HD Filmový Akční, kriminální či sci-fi filmy, seriály a sport.
STV 1 HD Veřejnoprávní Široké spektrum pořadů zpravodajských, publicistických, zábavných pořadů a filmů.
STV 2 HD Veřejnoprávní Bohatší nabídka dokumentárně publicistických pořadů, zpravodajství a důležitých sportovních přenosů, ale naleznete zde i zábavné pořady, seriály a filmy.
JOJ Family HD Zábava Vlastní dramatická a zábavní tvorba z TV JOJ. Mimo té vysílá i staré české filmy a seriály nebo další zahraniční tvorbu. Vysílá 14 až 24 hodiny denně v českém jazyce.
Óčko Hudební Hudební videoklipy, přes den aktuální domácí i zahraniční populární hudba, večer starší písně. Stanice dává prostor i menšinovým hudebním žánrům a součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.
Óčko STAR Hudební Největší hity od 60. až do 90. let. Domácí i světové hity, časem prověřené skladby. Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další zlaté hity.
NOVA GOLD HD Zábava Archiv televize Nova.
TV NOE Soukromá Vysílání zaměřené na křesťanského diváka, předkládá ale divákům i různé nekonfesní vzdělávací pořady z oblasti historie a přírodních věd (zejména astronomie a biologie) či pohádky pro děti.
regionalnitelevize.cz Regionální Regionální a lokální tv zpravodajství s propagací turisticky atraktivních míst a akcí v jednotlivých oblastech ČR. V současné době spolupracuje s více než stovkou lokálních, regionálních a internetových televizí.
KiKA HD Dětský Německá dětská televizní stanice.
Russia Today Doc HD Dokumentární Původní produkce dokumentárních filmů, většinou zaměřených na Rusko (anglicky).
Russia Today HD Zpravodajská Ruské pravodajství každých 30 minut, kulturní, zábavné, dokumentární filmy nebo talk show. Vysílání v angličtině. V americe je druhou nejsledovanější zahraniční zpravodajskou stanicí po BBC News.
TV lux Soukromá Slovenská katolická televize.
Šlágr TV HD Hudební Hudebně-teleshoppingová stanice zaměřená na československou lidovou televizi.
WDR Veřejnoprávní Německá zpravodajská stanice.
OKO1 HD Regionální Klášterecký zpravodajsko-informační televizní program (Klášterec nad Ohří).
Dakr TV Regionální Regionální zpravodajství, publicistika - denní život v mosteckém regionu, komunální politika, kultura atd. Postupně budou zařazeny také lifestylové magazíny a dokumenty z mosteckého regionu, příroda a turistika, sport a motorismus, domácnost a rodina, kultura a hudba, technika a hobby, zdraví a životní styl a podobně.
Focus TV Regionální Zpravodajsko-informační televizní program (pro Kadaň a Klášterec nad Ohří).
3sat Veřejnoprávní Německý veřejný televizní kanál bez reklam zaměřený na kulturu.
Arte HD Veřejnoprávní Veřejný francouzsko-německý televizní kanál v oblasti kultury a umění.
BBC World News Zpravodajská Britská zpravodajská stanice. Vysílá zprávy, dokumenty, životní styl a rozhovory.
TVP 1 HD Veřejnoprávní Polská veřejnoprávní TV.
TVP 2 HD Veřejnoprávní Polská veřejnoprávní TV - různorodé pořady (dokumentární, historické, talkshow, game-show), zaměřen je ale především na zábavu: stand-up comedy, komediální show, kabaret a tematické talk show (například o cestování nebo cizích kulturách).
TV8 HD Interaktivní Slovenská televize s nabídkou audiotextových služeb - hry, kvízy, interaktivní pořady.
Astra 3D demo Ostatní Určen zejména prodejcům a montážním firmám, které propagují elektroniku a možnosti příjmu obsahu ve trojrozměrném obrazu - krátké spoty ze sportu, hudby a zábavy.
France24 Zpravodajská Francouzská zpravodajská stanice.
ČT24 HD Zpravodajská Zpravodajský program české veřejnoprávní TV. Vysílá 24 hodin denně zprávy a publicistiku. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci.
CS Mystery Dokumentární Svět záhad a paranormálních jevů, svět válek i zločinů, ale i konspirací a alternativní historie. Cestování světem i vesmírem, objevování nečekaných, ale o to zajímavějších událostí, příběhů a skrytých tajemství.
TV OK plus Internetová televize pro žatecký region - zpravodajství a kulturní dění
GRAPE SC Infokanál Internetová Infokanál společnosti GRAPE SC ....najdete zde např. návod jak používat set-top-box Arris 1113 aj.
Kino Barrandov HD Filmový Premiéry a reprízy převážně filmů a seriálů, zejména zahraniční provenience různého žánrového zaměření, například romantických, historických, rodinných, dále i trillerů a krimifilmů se skutečnými příběhy, sci-fi, filmy katastrofické, westerny a válečné, komedie a dramata. V nočních hodinách jsou zařazovány erotické pořady a horory.
Barrandov Krimi HD Dětský Dětský a dokumentární program. Vlastní tvorbu TV Barrandov, dále zábavné zahraniční pořady a večer se zaměřuje na dokumentární tvorbu.
Prima Comedy Central Zábava Všeobecně zábavní program zaměřený na americkou produkci.
Prima MAX HD Filmový Vysílá dramatickou mimoevropskou tvorbu, zejména severoamerické provenience. Obsah: filmy, seriály, různé formáty reality show.
Mňam TV Dokumentární Televizní program o vaření a životním stylu. Primárně se zaměřuje na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi. Kromě kulinářských show se chystají i diskusní pořady a vlastní reality show.
Mňau TV Dokumentární Pořady ze světa zvířat a domácích mazlíčků. Vysílá 24 hodin denně videa se zvířaty a teleshopping.
Retro Music TV Hudební Hudební produkce od počátku 60. do první poloviny 90. let dvacátého století (horní hranice se s časem přiměřeně posouvá) s důrazem na českou a slovenskou archivní produkci. Střední proud popu a rocku.
Das Erste Zpravodajská Produkce regionálních německých veřejnoprávních televizí.
EbS Zpravodajská Přímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.
EbS+ Zpravodajská Přímé přenosy z různých významných událostí z Evropské komise (EK), Evropského parlamentu (EP), Rady Evropské unie, Evropské centrální banky a řady dalších institucí. Ve vysílání nechybí ani tiskové konference, zasedání EP a mnoho dalších materiálů. Relace jsou vysílány ve všech úředních jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Divák tak může získat veškeré informace o dění v EU, o schvalovaných zákonech a chystaných krocích.dalších materiálů.
Markíza International Soukromá Soukromá slovenská televizní stanice.
Infokanál LT Regionální Infokanál z Litoměřic a okolí.
Praha TV Regionální Zpravodajství, kultura, sport, videotext, upoutávky, dokumenty, reklama, sponzoring, teleshopping.
Regionální televize Litoměřicko Regionální Litoměřická regionální TV.
TVP Kultura Zpravodajská Polská veřejnoprávní televize orientovaná na kulturu.
Polsat Super Sportovní Polský veřejnoprávní sportovní TV kanál.
TVP 3 Zpravodajská Polský zpravodajský a informační kanál.
ZDF Zpravodajská Německá celoplošná veřejnoprávní televize.
ZDF info Zpravodajská Německá veřejnoprávní televize. Informační pořady a zpravodajství.
ZDF neo Zpravodajská Německé zábavní relace, fascinující dokumenty, zábavní hudební pořady, hrané filmy, úspěšné mezinárodní seriály a komedie. Celovečerní filmy nebudou jenom americké produkce, ale také kvalitní evropské filmy, které nejsou zajímavé pro komerční televize.
Ukraine 24 Hudební Ukrainský veřejný televizní kanál - zprávy o politické a sociální sféře, zprávy o filmovém průmyslu, populární filmy, programy vlastní produkce, stejně jako hudební klipy - to vše je k dispozici 24 hodin denně!
Bloomberg Europe Zpravodajská Burzovní zpravodajství v angličtině.
Al Jazeera Zpravodajská Katarská zpravodajská stanice v angličtině.
Thai TV Global Network Zpravodajská Zpravodajství, informace, zábava z Thajska.
NASA TV Dokumentární Kanál Public Channel - přímé přenosy z kosmických misí, záznamy, rozhovory klidně i s astronauty ve vesmíru.
Seznam.cz Zpravodajská Informačně-zábavná televize, živé zpravodajské relace, interaktivní tématická studia, premiéry publicistických pořadů, vybraný obsah ze Stream.cz, publicistiku, životní styl, zábavu a obsahové promo služeb Seznamu.
Prima KRIMI Soukromá Program pro milovníky detektivních filmů a seriálů.
HOBBY TV Zábava Stanice přenese dílnu, zahradu, či garáž až k divákům na obrazovku a dá expertní rady, tipy a triky pro všechny kutily.
Šlágr 2 Hudební Televize, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry
Arena Sport 2 Sportovní Oblíbené sportovní události.
Auto Motor und Sport Sportovní Program pro motoristy - novinky, recenze, zajímavosti ze motorového světa včetně motoristického sportu.
CNN Internetational Zpravodajská Americký zpravodajský kanál.
ČT3 Veřejnoprávní Veřejnoprávní kanál vysílá výběr ze zlatého televizního fondu ČT, tematické magazíny i základní informační servis spojený nyní s COVID-19.
CNN Prima NEWS HD Zpravodajská Domácí a mezinárodní zpravodajství zajištěné rozsáhlou síti reportérů CNN po celém světě. Diváci tak získají aktuální informace v reálném čase z míst, kam se většina ostatních redakcí dostane jen obtížně, s odstupem anebo vůbec.